top of page

JŪSŲ GYVENIMO

KOKYBĖ.

Prostatos brachiterapija- tai modernus prostatos vėžio gydymo metodas, naudojant radioaktyvius I-125 implantus, suteikia galimybę vyrams ir toliau gyventi pilnavertį gyvenimą.

                   Brachiterapija sergant prostatos vėžiu 

 
Šio internetinio puslapio tikslas- padėti ligoniams, kuriems yra diagnozuotas prostatos vėžys, bei jų artimiesiams apsisręsti, koks gydymo metodas yra priimtiniausias.
 
Sprendimas neišvengiamai yra emocionaliai sudėtingas ir sukelia daug streso ne tik ligoniams, bet ir jo šeimos nariams, draugams. Todėl visada labai svarbu gauti patarimai ir pagalba iš jūsų gydytojų komandos, kartu su visa įmanoma informacija apie gydymo variantus.
 
Ši detali informacija padės jaustis užtikrintai, kad sprendimas, kurį priėmėte, yra geriausias iš visų galimų gydymo variantų, ir jūs pats kontroliuojate savo ligą.  

 

 

 

Prostatos vėžys ir brachiterapija

Efektyvumas

 

Moksliniais tyrimais yra įrodyta, kad prostatos brachiterapija, naudojant I-125 implantus, yra tokia pat efektyvi, kaip ir operacinis prostatos pašalinimas ar išorinis spindulinis gydymas.
Pranašumas
 
Prostatos brachiterapijos metu spindulinis gydymas lokalizuotas prostatoje, mažiau pažeidžiami greta esantys organai, mažėja tikimybė pažeisti kraujagysles ir nervus, todėl yra didesnė tikimybė išsaugoti vyriškumą. Mažesnė šlapimo nelaikymo rizika, lyginant su operaciniu prostatos pašalinimu.
Gydymas
 
Ligoninėje praleisite 2-3 dienas. Dauguma vyrų į kasdienį režimą grįžta vos po kelių dienų. Prostatos brachiterapija trumpesnė už operaciją, todėl anestezija (narkozė) trunka trumpiau, greičiau atsigaunama.
GERIAUSIAS BŪDAS IŠSAUGOTI VYRIŠKUMĄ.
Prostatos Brachiterapija su I-125 implantais

 

Prostatos brachiterapijos metu gydytojas, naudodamas spiacialią įrangą, tiesiogiai į prostatą įterpia keliasdešimt radioaktyvių implantų, kurie per tam tikrą laikotarpį išskirdami jonizuojančią spinduliuotę, naikina vėžines ląsteles iš prostatos vidaus, taip mažiau pažeisdami greta prostatos esančius organus.

Implantai yra įterpiami labai tiksliai, dėl kartu naudojamo vaizdinimo rektaliniu ultragarso aparatu. Prostatos dydis, forma, pozicija, greta esantys organai užfiksuojami realiuoju laiku.

 

Visą reikalingą informaciją apie prostatos brachiterapiją, jos planavimą, gydymo eigą, galimas komplikacijas rasite šiame tinklapyje.

Prostatos vezio brachiterapijos implantai
bottom of page